Adamietz pakub tooteid, mis vastavad tänapäevaste tööstus-, äri- ja avalike hoonete investorite, kasutajate ja disainerite rangetele nõuetele.

Seetõttu alustasime 2013. aastal isolatsioonikihtpaneelide tootmist, mis sobivad erinevate teras- ja raudbetoonstruktuuridega hoonete seinte ja katuste ehitamiseks. Tootmisetapile eelnes kolm aastat intensiivseid ettevalmistustöid. Selle perioodi jooksul arendasime välja ja võtsime kasutusele tehnoloogia, mille tulemusena saime käivitada ühe Poola kõige moodsamatest kihtpaneelide tootmisliinidest. Tehnoloogia valisime välja Euroopa juhtivate tarnijate seast, kes pakuvad tehnikat kvaliteetsete isolatsioonimaterjalide tootmiseks.

ARPANEL on süsteem, mis ühendab endas uusimad trendid ning meie tiimi teadmised ja kogemused. See on kõrgeima klassi asjatundjate töö. See ei ole lihtsalt kihtpaneelid. ARPANEL on komplekssüsteem, mis on meie rohkem kui 20-aastase kerghoonete disaini- ja tootmiskogemuse tulemus, ning seda toetavad meie analüüsid Euroopa turgude ja nende ootuste kohta. ARPANELi kihtpaneelid on saadaval kolme isolatsioonitäidisega:

  • polüuretaanvaht PUR,
  • polüisotsüanuraatvaht PIR,
  • mineraalvill MiWo.

See mitmekülgsus sobib hästi investoritele, disaineritele ja alltöövõtjatele, sest nii on neil vabadus valida katuse ja seinte jaoks sobivaim isolatsioonilahendus, mis vastab nende vajadustele ja objekti otstarbele.

ARPANEL tähendab stiili, kvaliteeti ja funktsionaalsust.

Galeria
ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :