ARPANEL kihtpaneelid sobivad ideaalselt investoritele

üles
värske pakkumine
garanteeritud kvaliteet
komplekssus
tugi
värske pakkumine

ARPANEL katuse- ja seinaehitussüsteemi kavandamisel on arvesse võetud uusimaid Euroopa Liidus kehtivaid nõudeid tööstusobjektidele. ARPANEL tähendab tänapäevaseid seinu ja katuseid, mida saab hoone struktuuri külge paigaldada nii standardse kui ka peidetud kinnitussüsteemiga. ARPANELi isolatsioonitäidise saab valida sellise, mis vastab soojusisolatsiooni (PUR ja PIR), tulekaitse (MiWo või PIR) või heliisolatsiooni (MiWo) nõuetele. ARPANEL ei tooda üksnes kihtpaneele. ARPANELil on ka lai valik tarvikuid (külmvormitud profiilid ja plekitööd) ning pakume ka paigaldustöid teie projekti igas etapis. ARPANELi komplekssele teenusele on positiivse hinnangu andnud paljud meie äripartnerid. Tutvuge ise ja alustage meiega koostööd.

 

garanteeritud kvaliteet

ARPANELi kihtpaneelid toodetakse Poola kõige tänapäevasemal tootmisliinil, kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis tagab ARPANELi paneelidest ehitatud hoonete usaldusväärse ja pika ekspluatatsiooniea. Tootmisprotsessis kasutatakse materjale, mis on saadud mainekatelt tarnijatelt, kel on olemas vajalikud atesteerimistõendid ja sertifikaadid. ARPANELi kihtpaneelid tagavad kiire ja lihtsa paigalduse, mis võimaldab kogu hoone püstitada efektiivselt ja kiiresti. Pikk loetelu nõutavatest omadustest tagab ARPANELi kihtpaneelide kvaliteedi ja funktsionaalsuse, mistõttu need kuuluvad turu juhtivate toodete hulka.

komplekssus

ARPANELi üle 20-aastane kogemus tööstusobjektide vallas on tugev alus meie kihtpaneelide kvaliteedile. Oleme pühendunud komplekslahenduste pakkumisele, mis on paljude äripartnerite – eriti investorite – jaoks väga oluline argument meiega koostöö alustamiseks. Et vastata oma klientide ootustele, täiendame oma kihtpaneelide pakkumist selliste lisaelementidega nagu näiteks: lai valik tarvikuid (külmvormitud profiilid ja plekitööd), terasstruktuuride tootmine ja paigaldamine (FORMOPEX), abi disainitöös, projekti elluviimine ja transporditeenused (ABM Logistics). Oleme kindlad, et meie teenuste ja toodete lai valik tagab teie projektide professionaalse ja õigeaegse valmimise. Ootame võimalust teiega koostööd alustada.

tugi

ARPANEL kompleksteenus ei sisalda üksnes kihtpaneele. Meil on pakkuda ka lai valik tarvikuid (külmvormitud profiilid ja plekitööd) ning paigaldustöid teie projekti igas etapis. Õigete tehniliste lahenduste valimine on nii objekti kavandamise kui ka ehitamise juures väga oluline element. Tänu meie tänapäevasele ja komplekssele pakkumisele võib meie äripartner olla kindel, et saab vajalikku nõu ja tehnilist tuge hoone valmimise igas etapis. Meil on olemas tehniline oskusteave, suur valik süsteemseid lahendusi seinte ja katuste ehitamiseks, samuti pikaajalised kogemused projektide elluviimisel – see mitmekülgsus eristabki meid konkurentidest. ARPANELi meeskond toetab ja nõustab äripartnereid jooksvalt kogu nende investeeringu elukaare vältel.

ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :