Kihtpaneelid

Kihtpaneelid

Kihtpaneelid on valmiselemendid, mis koosnevad kahest lehtmetallist valmistatud pealiskihist (seesmine ja välimine) ning nende vahel paiknevast struktuuri- ja isolatsioonitäidisest. Paneeli täidis tagab akustilise ja soojusisolatsiooni, mineraalvillast valmistatud täidis pakub lisaks ka väga head kaitset tule mõju eest. Metallist pealiskihid on korrosioonikaitsega ning koos täidisega annavad paneelile märkimisväärse mehaanilise vastupidavuse.
Pealiskihtidele kantud orgaanilised kattekihid tagavad selle, et need peavad vastu erineva tugevusega keskkonnamõjudele.

Metallpinnaga seina ja katuse kihtpaneelid on ehitusmaterjalid, mida kasutatakse kõige sagedamini tööstus-, äri-, suuremahuliste, kontori-, spordi-, põllumajandus- ja avalike hoonete ehitamisel. Samuti kasutatakse kihtpaneele vaheseinte ja -lagede ning erinevate muude vahestruktuuride loomiseks.

Tänu nende väga headele soojuslikele omadustele kasutatakse kihtpaneele peamiselt külmladude ja külmhoonete seinte ja katuste püstitamiseks. ARPANELi kihtplaatide paigaldamine käib kiirelt ja ohutult, samas on kihtplaadid ökonoomsed ning vastavad sellistele ekspluatatsiooninõuetele, mida on teistsuguste projektilahendustega raske saavutada.

Ehitistele esitatavate keskkonnanõuete ning konkurentsi ja valdkonna arengu tõttu peavad investorid oma projektides kasutama uusimaid ehitusmaterjale. Seetõttu on ARPANELi kihtpaneelid ülimalt kvaliteetsed – need on valmistatud tsingitud teraslehtedest, mis on kaetud orgaanilise kattekihiga (polüester), mille eesmärk on tagada vajalik jäikus ja koormustaluvus ning kaitsta isolatsioonitäidist. Teraslehtede parameetrid kohandatakse iga projekti nõuetele vastavaks ning tänu suurele värvivalikule on võimalik saavutada erakordselt ilmekas fassaad.
ARPANELi pakkumine ei sisalda üksnes kihtpaneele. Adamietz on ka asjatundja komplekssete tööstusobjektide elluviimisel. Meie ettevõttel on muu hulgas ka külmvormitud profiilide (sealhulgas plekitööde) ja teraskonstruktsioonide tehas. Kuna meie strateegiaks on kohe algusest peale olnud pakkuda kompleksseid lahendusi tööstuse ehitussektorile, saame pakkuda kihtpaneeli koos vajalike tarvikutega. Eeldame, et klient hangib kõik vajalikud struktuurielemendid, mis on vajalikud seinte ja katuste tänapäevaseks ja vastupidavaks ehitamiseks.

ARPANELi kogenud meeskond on keskendunud investeerimisülesannete täitmisele, kus lisaks ökonoomsusele ja energiatõhususele on olulised ka Stiil, Kvaliteet ja Funktsionaalsus – nagu on juba kogenud paljud meie ettevõtte teenuseid kasutanud kliendid.

ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :