Kihtpaneelid, mida arhitektid kõrgelt hindavad.

üles
design
parameetrid
pakkumine
soovitused
design

Tänapäeval on ruumikujunduses ja arhitektuuris väga oluline kõigi objektide disain, ning just siin annab originaalsus konkurentsieelise. ARPANELi kihtpaneelid on loodud viimase aja arhitektuuri- ja disainitrende silmas pidades. Kihtpaneele on saadaval suures värvivalikus, mitme erineva profiiliga (sh Micro-line 8 ja Micro-line 14) ning pakume ka katuste ja seinte ehitamiseks vajalikke tarvikuid ja tehnilist abi. ARPANELi kihtpaneelid sobivad igaks projektiks, kus on vaja ühendada funktsioon, esteetilisus, tehnoloogia ja ökonoomsus.

Kutsume arhitektuuribüroosid koostööle, et luua koos ARPANELi kihtpaneelidest omanäolisi projekte.

 

parameetrid

Kuna tänapäevastele ehitistele esitatakse Euroopa Liidus üha rohkem nõudmisi, on alltöövõtjad kohustatud kasutama tooteid, mis vastavad rangetele soojusisolatsiooni, tulekaitse ja heliisolatsiooni nõuetele. Muutuvate trendide ja nõuetega kaasas käies pakume ARPANELi kihtpaneelidel põhinevat seina- ja katuseehitussüsteemi. Paneelide teatud isolatsioonitäidised (PUR, PIR ja MiWo) vastavad erinevatele isolatsiooninõuetele, säilitades samas ideaalsed mehaanilised omadused. Iga toode koos tehniliste detailide süsteemiga on kavandatud nii, et see vastaks kõige rangematele tänapäevaste hoonete katustele ja seintele esitatavatele nõuetele.

 

pakkumine

ARPANELi üle 20-aastane kogemus tööstusobjektide vallas on tugev alus meie kihtpaneelide kvaliteedile. Oleme pühendunud komplekslahenduste pakkumisele, mis on paljude äripartnerite ning ka meie endi jaoks väga oluline argument koostöö alustamiseks. Et vastata oma klientide ootustele, täiendame oma ARPANEL kihtpaneelide pakkumist selliste lisaelementidega nagu näiteks: lai valik tarvikuid (külmvormitud profiilid ja plekitööd), terasstruktuuride tootmine ja paigaldamine (FORMOPES), abi disainitöös, projekti elluviimine ja transporditeenused (ABM Logistics). Oleme kindlad, et meie teenuste ja toodete lai valik tagab teie projektide professionaalse ja õigeaegse valmimise. Ootame võimalust teiega koostööd alustada.

soovitused

Viimase paari aasta jooksul oleme märganud olulisi muudatusi tööstusobjektide kavandamise protsessis. Ühelt poolt on muudatused seotud üha moodsamate tehniliste lahendustega, ning teisalt on lühenenud aeg, mille vältel tuleb kavandi dokumendid ette valmistada, lisaks on surve jääda eeldatava investeeringueelarve piiridesse.  Seda arvesse võttes pakub meie ettevõte arhitektidele nõu ja abi nii tehnilise kui ka disaini poolel. Nii suudame pakkuda teile kompleksset infot kogu oma toote- ja teenusevaliku kohta ning tagada selle, et teie valikud vastavad kavandatava objekti tehnilistele ja eelarvenõuetele. ARPANELi müügiosakonna töötajad annavad teile alati nõu, et leida need tehnilised lahendused, mis vastavad konkreetse objekti nõuetele.

 

ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :