Tarvikud

Tarvikud – Kihtpaneelid

Tänapäevaseid tööstusobjekte luues on üks peamisi turunõudeid komplekssus. Kliendid, kes hindavad oma aega, soovivad, et selliseid lahendusi pakkuvad ettevõtted oleksid laia haardega ja paindlikud, pakkudes neile palju erinevaid lahendusi ning asjatundjaid, kes need ellu viiks.

 

Terasstruktuurid

Valmistame teraskonstruktsioone professionaalsel tasemel, mille tagavad meie tänapäevased masinad ja asjatundlikud töötajad ning ideaalselt korraldatud tootmisprotsess. Oleme spetsialiseerunud kaht tüüpi struktuuridele: täisseintalad ja terasprofiilid.

Profiilid

Adamietzi toodetavad Z-, C- jt profiilid valmistatakse külmvormimise meetodil ning neid kasutatakse kõige rohkem terashallide ehitamisel. ADAMIETZi toodetud profiilid on kerged, kuid väga jäigad ja vastupidava struktuuriga, mistõttu neist ehitatud struktuurid on väga kerged.

Plekitööd

Teeme tüüpilisi plekitöid ning valmistame kliendi jooniste põhjal ka keerulisemaid tooteid (korpuseid, rennisüsteeme, ehispaneele jms), sealhulgas elemente, mis vajavad keevitamist, renniks vormimist ning pulber- või spreivärvimist.
Pakume projektide täielikku teostust, alates tehniliste nõuete kindlakstegemisest ning kui vaja, valmistame enne toote lõppversiooni tootmist prototüübi või prooviseeria.

 

ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :