Plekitööd

Plekitööd pikkusega kuni 12 m, kliendi jooniste järgi.

Teeme tüüpilisi plekitöid ning valmistame kliendi jooniste põhjal ka keerulisemaid tooteid (korpuseid, rennisüsteeme, ehispaneele jms), sealhulgas elemente, mis vajavad keevitamist, renniks vormimist ning pulber- või spreivärvimist.
Pakume projektide täielikku teostust, alates tehniliste nõuete kindlakstegemisest ning kui vaja, valmistame enne toote lõppversiooni tootmist prototüübi või prooviseeria.

Ideaalse kvaliteediga tooraine

Et tagada väga hea korrosioonikindlus, kantakse täidisele tsingikiht. Tsingikiht, mida kantakse terase pinnale 275 g / 1 m2, vastab asjakohaste standardite nõuetele.
Kui teraslehte lõigatakse, läbistatakse või kriimustatakse, tekib tsingi ja terase ning niiskuse koosmõjul elektrokeemiline reaktsioon, mis tekitab korrosioonikaitsekihi. Lisakaitse saavutatakse korrosioonitõrjekihtidega, mis kantakse peale kihikaupa. Viimane, orgaaniline kiht, mis katab teraslehe välispinda, otsustab katuse või fassaadi välimuse, vastupidavuse ja ilmastikukindluse. Kliendi soovil saab meie tooteid valmistada erinevate orgaaniliste kattekihtidega nagu nt polüester, PVDF jm.  Samuti valmistame erikattega teraslehti, nt Colorcoat HPS 200 ja Colorcoat Prisma, millel on 25-aastane Confidexi garantii.

Lisainfo: Adamietzi plekitööd

 

Galeria
ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :