Tooted

Kihtpaneelid.

Płyty warstwowe

Kihtpaneelid

 

Kihtpaneelid on valmiselemendid, mis koosnevad kahest lehtmetallist valmistatud pealiskihist (seesmine ja välimine) ning nende vahel paiknevast struktuuri- ja isolatsioonitäidisest. Paneeli täidis tagab akustilise ja soojusisolatsiooni, mineraalvillast valmistatud täidis pakub lisaks ka väga head kaitset tule mõju eest. Korrosioonikaitsega metallist pealiskihid annavad paneelile märkimisväärse mehaanilise vastupidavuse.

Metallpinnaga seina ja katuse kihtpaneelid on ehitusmaterjalid, mida kasutatakse tööstus-, äri-, suuremahuliste, kontori-, spordi-, põllumajandus- ning avalike hoonete ehitamisel; samuti paneelidest ehitatud hallide ja ladude ehitamisel, vaheseinte ja -lagede ning erinevate muude vahestruktuuride loomiseks.

Vaata lisaks >
Tarvikud.

akcesoria_szkic

Tarvikud

 

Tänapäevaseid tööstusobjekte luues on üks peamisi turunõudeid komplekssus. Kliendid, kes hindavad oma aega, soovivad, et selliseid lahendusi pakkuvad ettevõtted oleksid laia haardega ja paindlikud, pakkudes neile palju erinevaid lahendusi ning asjatundjaid, kes need ellu viiks.

Pakume professionaalseid teraskonstruktsioonide, Z- ja C-profiilide jms valmistusteenust; teeme tüüpilisi plekitöid ning valmistame kliendi jooniste põhjal ka keerulisemaid tooteid (korpuseid, rennisüsteeme, ehispaneele jms), sealhulgas elemente, mis vajavad keevitamist, renniks vormimist ning pulber- või spreivärvimist.

Pakume projektide täielikku teostust, alates tehniliste nõuete kindlakstegemisest ning kui vaja, valmistame enne toote lõppversiooni tootmist prototüübi või prooviseeria.

Vaata lisaks >
ARPANEL tooted sobivad ideaalselt: ARPANELi tooted sobivad ideaalselt: :