TOOTED

Kihilised plaadid

Kihilised plaadid on ehitusdetailid, mis koosnevad kahest terasest (sise- ja välis)isolatsioonipaneelist ja nendevahelisest isoleerivast ehitussüdamikust. Plaadi südamik, mis tagab soojus- ja heliisolatsiooni, on valmistatud mineraalvillast ja on tulekindel. Teraskatted on kaitstud rooste eest ja annavad koos südamikuga plaadile kõrge mehaanilise tugevduse.

Seinaplaadid

Vaata kõiki

Teraskattega kihilised seinaplaadid on ehitusmaterjal, mida kasutatakse enamasti tööstus- ja ärihoonete, kubatuurobjektide, kontoriruumide, spordihoonete, põllumajandusrajatiste ning ühiskondlike asutuste rajamiseks. Kihilisi plaate kasutatakse ka teistel objektidel vaheseinte, lagede ja muude piirete ehitamiseks.

Katuseplaadid

Vaata kõiki

Kihilisi katuseplaate (trapetsikujuline välispind) kasutatakse väikese või keskmise kaldenurgaga erinevat tüüpi katuste valmistamiseks. Tänu profileeritud sulguritele on ARPANELi kihilistel katuseplaatidel täielik läbitungimatus õhu, auru ja vihma infiltratsiooni vastu. Katuseplaate kasutatakse tootmishoonete, ostukeskuste, ladustamisrajatiste ja põllumajandushoonete katuste ehitamisel.

Jahutusplaadid

Vaata kõiki

Kihilisi jahutusplaate kasutatakse külmhoonete, sügavkülmruumide ja muude põllumajandus- ja toiduainetööstuse objektide väliskorpuse valmistamiseks. Neil on PUR/PIR-vahust ehitussüdamik kahe tsingitud ja värvitud teraskatte vahel. Plaatidel on kõrgeimad soojustsoonid (väga madalad soojajuhtivuse väärtused [U-väärtus]), tänu mille tagavad nad täielikult seinte ja katuste kõrge soojusisolatsiooni. Meie pakutavad jahutusplaadid on valmistatud erinevatest kattematerjalidest ning vastavad hügieeni- ja tervishoiunõuetele. Spetsiaalselt profileeritud sulgur ning tehnilised detailid tagavad suure püsivuse ja tulekindluse, tänu millele on kihilised jahutusplaadid ideaalsed toidu- ja põllumajandusobjektide ehitamiseks.

Nurgaplaadid

Vaata kõiki

Kokkupandavad kihilised nurgaplaadid võimaldavad luua arhitektuuriliselt esteetilisi väliskorpuste servi. Nurgaplaatide peamine eelis on paigaldus ilma lehtmetalli töötlemiseta, mistõttu fassaadisüsteemi ääris on väga efektne ja esteetiline.

ARPANEL PREMIUM LINE

Vaata kõiki

ARPANEL PREMIUM LINE on kaasaegne ARPANEL-i sandwich-paneelide sari, mis on loodud ettevõttega koostöös. Tata Steel on suunatud kõige nõudlikumatele klientidele. Need on suurepärased ARPANEL-paneelide ja spetsialiseerunud orgaanilised katted firmalt Tata Steel. PREMIUM LINE tooted vastavalt teie kliendi eelistustele ja toote kasutamisele antud keskkonnas tulenevaid vajadusi iseloomustab suurepärane välimus, erakordne vastupidavus, kvaliteet, tugevus või funktsionaalsus. Sõltuvalt agressiivsusele keskkonnale,kus toodet kasutatakse, valitakse sobiv orgaaniline kate. Plaadid uue PREMIUM LINE seeria spetsiaalse orgaanilise kattega Tata Steel ARPANEL sobib parema esteetikaga hoonete, elamute, samuti esemetele, mis peavad ellu jääma kõige nõudlikumates ja agressiivsetes välistes keskkonnatingimustes, mille materjale tuleb iseloomustada suurenenud vastupidavusega ja töökindlusega, et tagada töövõtjale hoone pikk kasutusiga. Mitmekihilised plaadid ARPANEL PREMIUM LINE kasutatakse ka hoonete sees, kus tänu nõudlikule keskkonnale ja vastavalt tingimustele peavad olema tugevad ja vastupidavad materjalid.