Teenused

Teenused

Tehniline nõustamine ja tugi

Sobilike lahenduste valik on väga tähtis nii projekteerimisel kui ka ehitamisel, mistõttu pakume professionaalset nõustamist ja tehnilist tuge. Igale küsimusele pöörame pühendumisega eraldi tähelepanu ja rahuldame isegi kõige nõudlikumate klientide vajadused. Meie kõrgkvalifitseeritud töötajate prioriteet on klientide rahulolu. Meie äripartnerid võivad hoone kõikidel ehitusetappidel loota meie abile. Meil on aastatepikkune töökogemus, tehnilise valdkonna alased teadmised, mitmesugused süsteemilahendused seoses seina- ja katusekatetega. ARPANELI meeskond toetab ja nõustab äripartnereid jooksvalt investeeringute realiseerimisel.

Kirjuta meile

Teenused

Projektidokumentide koostamine

Vastamaks kliendite ootustele, täiendasime ARPANELI kihiliste plaatide pakkumist professionaalselt koostatud projektidokumentidega. APRPANELI meeskond koosneb kõrgkvalifitseeritud ja kogenud kujundajatest, tänu kellele oleme võimelised pakkuma mitmesuguseid teenuseid. Meil on oma projekteerimisbüroo, kus meie kujundajad koostavad professionaalseid projektide dokumente. Oleme veendunud, et meie pakkumiste lai valik tagab professionaalse lähenemise ja õigeaegse ülesannete täitmise.

Kirjuta meile

Teenused

Tugevusarvutuste tegemine

Kergmetallkorpuste tugevusarvutused on väga oluline projekteerimisetapp ja sellepärast pakume projektidele ka professionaalselt tehtud tugevusarvutusi. Meie projekteerimisbüroo teeb arvutused konkreetse projekti järgi ning vajaliku täpsusega. Kõik tugevusarvutused teeme vastavalt Euroopa standardile EVS-EN 14509.

Kirjuta meile